Kancelaria Prawna KLOS

prawo nieruchomości, umowy deweloperskie

Profil

Dwadzieścia lat doświadczenia w dziedzinie prawa nieruchomości. Specjalistyczna wiedza prawnicza. Doświadczony negocjator umów. Nieustannie aktualizowana wiedza, wieloletnia praktyka, profesjonalne podejście do Klientów.

Jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu, nr wpisu na listę radców prawnych: 1381, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, Wydział Prawa i Administracji, w roku 2004 ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu.
Od 1998 roku zawodowo związana z obsługą rynku nieruchomości, analityk rynku nieruchomości, specjalista w zakresie prawa cywilnego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa nieruchomości.
Od 2006 roku właścicielka Kancelarii Prawnej oraz Biura Obrotu Nieruchomościami KLOS.
Uznany wykładowca w zakresie prawa nieruchomościami na wyższych uczelniach – stała współpraca z Wrocławskim Uniwersytetem Przyrodniczym oraz Politechniką Wrocławską, współpraca z Wyższą Szkołą Bankową, Akademią Ekonomiczną we Wrocławiu. Wykładowca na licznych szkoleniach, prelegent na konferencjach poświęconych rynkowi nieruchomości, trener na kursach przygotowujących do pracy w pośrednictwie obrotu nieruchomościami. Autorka wielu publikacji dotyczących m.in. analizy sytuacji na rynku nieruchomości, oceny stanu prawnego nieruchomości, instytucji związanych z nieruchomościami.

Profil zawodowy

Pasjonatka prawa nieruchomości, co zadecydowało o specjalizacji Kancelarii. Od 20 lat aktywnie działa w branży nieruchomości. Zajmuje się najtrudniejszymi sprawami z zakresu regulowania stanu prawnego nieruchomości, obsługą prawną skomplikowanych transakcji kupna, sprzedaży, wynajmu nieruchomości, stale opiniuje najbardziej skomplikowane umowy deweloperskie. Obsługuje renomowane inwestycje deweloperskie, firmy z branży budowlanej, biura pośrednictwa nieruchomościami, wspólnoty mieszkaniowe.
Chętnie reprezentuje swoich klientów w procesach sądowych.

Dodatkowe uprawnienia

Posiada zawodowy tytułu pośrednika w obrocie nieruchomościami – licencja nr 2770, nadana w trybie państwowym w roku 2001. Początki kariery zawodowej związane są z obsługą obrotu nieruchomościami, co zaowocowało posiadaniem działu Kancelarii specjalizującego się w pośrednictwie w sprzedaży nieruchomości. Dzięki temu doskonale zna potrzeby tej branży i jej problemy, na co dzień doradza biurom nieruchomości w trudnych sprawach związanych z przeprowadzanymi transakcjami, dochodzeniu należności, konstruowaniu umów.

Praca społeczna na rzecz środowiska związanego z nieruchomościami

W latach 2005-2013 zaangażowana w rozwój zawodu oraz środowiska pośredników w obrocie nieruchomościami: w latach 2005-2009 Prezes Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami DOSPON. W latach 2011-2013 członek Zarządu Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, w latach 2009 -2013 członek Komisji Odpowiedzialności Zawodowej pośredników w obrocie nieruchomościami. Laureatka wielu nagród, m.in. Złotej Odznaki Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, Medalu XX – lecia Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, dwóch wyróżnień za wkład w rozwój profesji pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz rynku nieruchomości. Obecnie stanowi prawnicze wsparcie Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, jest członkiem Komisji Prawnej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Prywatnie

Wielbicielka przyrody, biegania i wycieczek rowerowych. Najchętniej odpoczywa w ciszy, na łonie natury. Wolny czas spędza z rodziną.