Kancelaria Prawna KLOS

Mecenas Ewa Klos Rychter z togą

O nas

Kancelaria prawna istnieje od 2006 roku. Od 20 lat jesteśmy nierozerwalnie związani z branżą nieruchomości. Z tego powodu specjalizujemy się w prawie cywilnym, ze szczególnym uwzględnieniem prawa nieruchomości. Nie boimy się wyzwań i każdego dnia sięgamy po nowe sprawy oraz szukamy nowych rozwiązań.
Właścicielem kancelarii jest uznany specjalista od spraw związanych z obrotem nieruchomościami- radca prawny Ewa Klos-Rychter.

Misją kancelarii jest skuteczna, szybka i rzetelna pomoc Klientom. Obsługujemy Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców: m.in. inwestorów, deweloperów, firmy z branży budowlanej, wspólnoty mieszkaniowe.

Posiadamy własny dział zajmujący się pośrednictwem w sprzedaży nieruchomości – zespół doświadczonych specjalistów w tej dziedzinie.

Szkolimy innych w zakresie prawa nieruchomości.

Wszystkie powyższe atuty powodują, że  jesteśmy wysoce wyspecjalizowani, a przy tym cieszymy się uznaniem i szacunkiem naszych Klientów oraz partnerów biznesowych.

Obsługujemy proces nabywania lub sprzedaży  nieruchomości- wspieramy Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców w podpisywaniu umów sprzedaży nieruchomości.

Przygotowujemy nieruchomości do sprzedaży- regulujemy stan sprawny, eliminujemy wady prawne, reprezentujemy strony w postępowaniu wieczystoksięgowym.

Klienci zwracają się do nas nie tylko w sprawach związanych z nieruchomościami- pomagamy w sprawach spadkowych, podziałach majątku, procesach odszkodowawczych.

Konsultacje prawne

Precyzyjnie analizujemy sprawy naszych Klientów. Preferujemy spotkania w siedzibie kancelarii, ale również pomagamy Klientom, którzy nie mogą do nas dotrzeć z uwagi np. na odległość. Korzystamy z drogi mailowej oraz Skypa. Szukamy kompleksowych rozwiązań, organizujemy spotkania stron, prowadzimy mediacje, aby uniknąć kosztownych postępowań sądowych. Często doprowadzamy do podpisania ugód pozasądowych, albowiem nasze doświadczenie i umiejętności negocjacyjne pomagają w budowaniu atmosfery porozumienia.

Zastępstwo procesowe, pisanie pism procesowych

W każdym procesie sądowym ważne jest, aby posiadać profesjonalnego pełnomocnika, który rzetelnie zadba o interesy swojego Mocodawcy. Jest wiele zawiłości  prawie procesowym, które mogą zadecydować o wygranej. My je znamy i stosujemy na rzecz naszych Klientów.

Do każdej sprawy przygotowujemy się rzetelnie i precyzyjnie. W imieniu naszych Klientów dokonujemy wymiany pism zarówno przedprocesowych, jak również w trakcie procesów sądowych.

Nasze zasady

Nadrzędną zasadą działania kancelarii jest dobro Klienta, rzetelność, niezawodność oraz maksymalne zaangażowanie w każdą prowadzoną sprawę.

Opiniowanie umów

Jesteśmy specjalistami w konstruowaniu i opiniowaniu  umów. W sposób precyzyjny opiniujemy umowy deweloperskie, przedwstępne umowy sprzedaży, umowy sprzedaży nieruchomości oraz umowy najmu.

Doświadczenie

Posiadamy stałe grono partnerów biznesowych, szerokie grono zadowolonych Klientów oraz stale poszerzający się krąg Klientów z polecenia.

Marka na rynku

Posiadamy nienaganną reputację i cieszymy się uznaniem oraz szacunkiem na rynku.

Dobro Klienta

Dbamy o najwyższy standard obsługi naszych Klientów. Dobro Klienta jest wyznacznikiem naszej pracy.

Podpisywanie dokumentów.